Oferta na szkolenia ISSA

Jako firma funkcjonujemy od ponad dziesięciu lat, jednak żeglujemy po morzach całego świata o wiele dłużej. Dzięki naszej pasji i jak się później okazało pracy, jesteśmy w stanie zapewniać państwu od lat wspaniałe wakacje, a także organizować dla was specjalne kursy szkoleniowe, dzięki którym zdobędziecie uprawnienia do kierowania jachtem. Posiadamy ogromną wiedzę oraz doświadczenie, dzięki czemu jesteśmy w stanie wiele państwa nauczyć i odpowiednio przygotować do tego, abyście zdobyli certyfikat ISSA http://talar-jachting.pl/przepisy-szkoleniowe-issa/, który jest potwierdzeniem wiedzy i umiejętności, a do tego umożliwia samodzielne kierowanie jednostką pływającą po różnego rodzaju akwenach. Do skorzystania z naszych usług zachęcamy zarówno osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z żeglowaniem, jak również te posiadające już wiedzę i chcące pójść o krok dalej.

Szkolenia ISSA

Nasze kursy szkoleniowe mają jeden nadrzędny cel, a jest nim zapewnienie państwu możliwości pogłębienia lub zdobycia nowe wiedzy. Obejmuje ona zarówno teorię, jak również praktykę, dzięki czemu będziecie państwo mogli poprzeć książkową wiedzę czynami i dzięki temu szybciej nauczycie się wszelkich niuansów związanych z żeglowaniem. Jesteśmy przekonani, że nauczycie się kierować jachtem, będziecie potrafili rozróżnić elementy wyposażenia, poradzicie sobie w różnych sytuacjach na morzu i dzięki temu zdacie egzamin, dzięki któremu podróżowanie po akwenach całego świata będzie jak najbardziej możliwe. Oczywiście nasz skipper jest cały czas do dyspozycji, zapewniając pełne wsparcie na każdym etapie szkolenia.

Szkolenia ISSA to jednak nie wszystko – nasza oferta pozwoli państwu również wypocząć i zwiedzić najpiękniejsze miejsca na świecie, w których organizowane są nasze kursy. Zapraszamy między innymi do pięknej Grecji, Chorwacji, na Wyspy Kanaryjskie, a nawet na Karaiby. Oczywiście poza nauką, będziecie państwo mieli możliwość zwiedzania tych miejsc oraz odpoczynku na ciepłych, nasłonecznionych plażach. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy!