Podróżuj z naszym czarterem

Podróżowanie to nasza pasja, a przygotowana oferta została dostosowana do tych, którzy również uwielbiają zwiedzać nowe miejsca i cieszyć się możliwością wyjątkowego wypoczynku. Nasz czarter http://talar-jachting.pl/ jachtów daje możliwość wypoczywania we wspaniałych miejscach na ziemi – chociaż zaczynaliśmy od Bałtyku, udało nam się wypłynąć na szerokie wody i to samo proponujemy wszystkim z państwa. Zapewniamy możliwość rejsowania po wodach Grecji, Chorwacji, Wysp Kanaryjskich oraz wielu innych miejsc, w związku z czym możecie państwo wybrać się do własnego prywatnego raju.

Czarter na miarę oczekiwań

Działamy od ponad 10 lat i zyskaliśmy już zaufanie dużej liczby klientów – zarówno rodzin, grup zorganizowanych, jak również firm. Nasze doświadczenie oraz ogromne możliwości w zakresie organizowania państwu wczasów oraz rejsów sprawia, że możemy podchodzić indywidualnie do potrzeb każdego klienta i w stu procentach spełnić jego oczekiwania. Dysponujemy nowoczesnymi, doskonale wyposażonymi jachtami, które zdecydowanie są naszym atutem. Posiadają nie tylko podstawowe wyposażenie, ale również coś ekstra, są zadbane i pozwolą na spędzenie wspaniałego czasu większej liczbie osób.

Co jeszcze?

Nasz czarter to możliwość odpoczynku na morskich wodach wyjątkowych krajów – dajemy państwu szansę na zwiedzenie tych miejsc, do których zawsze chcieliście się wybrać i chętnie doradzimy wam dokąd iść, co zjeść, a także z jakich atrakcji skorzystać. Dzięki temu nie zgubicie się państwo w zupełnie nowej rzeczywistości i będziecie mieli pełne wsparcie naszych specjalistów. Organizujemy nie tylko czarter, ale również rejsy pod okiem naszego sternika, a także zapraszamy na szkolenia żeglarskie dla wszystkich tych, którzy chcieliby pływać samodzielnie.

Sprawdźcie państwo naszą ofertę i wybierzcie coś idealnego dla siebie – wiele wspaniałych miejsc czeka na odwiedzenie, a coś dla siebie znajdą u nas zarówno miłośnicy plażowania, jak również turystyki zabytkowej, czy też prowadzenia bujnego życia nocnego. Zapraszamy!