Zdobądź certyfikat ISSA

Zapraszamy państwa do skorzystania z oferty naszej doświadczonej firmy, która jest w stanie zaoferować wam wysokiej jakości usługi żeglarskie – zarówno rekreacyjne, jak również szkoleniowe. Dzięki posiadaniu wieloletniego doświadczenia, dużej wiedzy, a także ogromnych możliwości w zakresie organizowania rejsów, jesteśmy w stanie spełniać oczekiwania najbardziej wymagających osób, które pragną spędzić wspaniale wakacje albo zdobyć certyfikat ISSA http://talar-jachting.pl/przepisy-szkoleniowe-issa/, który uprawnia do kierowania jachtem w akwenach zamkniętych, na morzach, a na najwyższym poziomie – również do prowadzenia działalności komercyjnej związanej z żeglowaniem. Nasza oferta jest kompleksowa i bardzo rozbudowana, ponieważ chcemy wychodzić naprzeciw różnym potrzebom naszych klientów i spełniać wszelkie ich oczekiwania – zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi rozwiązaniami i wybrania tego, które będzie dla państwa najbardziej odpowiednie.

Rejsy szkoleniowe ISSA

Czym jest certyfikat ISSA? Jest to międzynarodowe uprawnienie, umożliwiające samodzielne kierowanie jachtem na określonym akwenie – zarówno jeziorze, jak również morzu. Dzięki niemu możliwe jest samodzielne wypływanie w rejsy w celach rekreacyjnych, a na najwyższym poziomie – również komercyjnych. Nasza oferta skierowana jest więc zarówno do osób początkujących, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z żeglowaniem, jak również doświadczonych, chcących wejść na wyższy poziom i zyskać nowe możliwości w zakresie pływania po akwenach całego świata. Dysponujemy nowoczesnymi jachtami, które zapewnią państwu komfort oraz bezpieczeństwo w trakcie żeglowania, a do tego zatrudniamy wykwalifikowanych fachowców, którzy będą w stanie przekazać wam całą swoją wiedzę – zarówno tą teoretyczną, jak i praktyczną.

Zachęcamy do wzięcia udziału w naszych rejsach szkoleniowych ISSA, które posiadają również ogromny potencjał wypoczynkowy – odwiedzamy różne wspaniałe kraje, dzięki którym będziecie państwo mieli możliwość spędzenia niezwykle udanych wakacji. Zapraszamy do kontaktu!